a

Lorem ipsum dolor sit amet, elit eget consectetuer adipiscing aenean dolor

Kill For
Me


Eğlenceli bir yapıyla, Fractal, Dungeon, Raid, WvW v.b. türde bir guilddir. Katılım için bazı şartları vardır.


* Herşey saygı çerçevesi içinde işler.
* Raid, Pvp v.b. etkinlik yapan arkdaşları rahatsız etmeyin.
* Hakaret, siyaset, Irkçılık v.b. türevde davranışlar yasaktır.
* Sorunlar ortak olarak konuşulur.


İletişim için;


*******.8451 , ******.6606

Herkese Merrhaabaa;
Ben gw2tr’den ‘Lordalucard’ ve sizlere ‘Black Armory’ adına tanıtım yapacağım. Toplamda 12 kişiden oluşan bir raid ve fractal grubuyuz. Önceliğimiz raid olmakla birlikte fractal ve çeşitli PvE etkinliklerine de katılım sağlamaktayız. Raidlerdeki temel amacımız; kolay, hızlı ve kalıplara sığmayan tekniklerle haftalık clear yapmaktır. Hiç kimseyle de yarış halinde değiliz. Şimdilik.. 😊
Black Armory çekirdek kadro ekibimiz şu an tam ve yeni üye alımına kapalıdır. Ayrıca çekirdek kadrosunda bir eksilme olmadığı sürece de alımlarımız kapalı kalmaya devam edecektir
Kill For Me’ [ONE] guildi ise yardımcı olduğumuz tek ekiptir.  Black Armory’e katılmak isteyen ve kendine güvenen arkadaşların öncelikle ONE Guildine katılımı zorunludur. ONE Guildi ile birlikte ekipler kurulup başlangıç ve orta seviye raidler yapılmaktadır. One Guildine ait katılım detayları için aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz:
**[ONE] Guild Linki**
Raid ekiplerine katılım için sorumluluk sahibi olmalı, belirli gereksinimleri yerine getirmeli ve bu işin bencillikten öte bir ekip işi olduğunun farkında olmalısınız. Raid Boss’larını sadece kendiniz için değil; grubunuz için de düzenli olarak temizlemeniz ve bu sayede kendinizi geliştirmeniz oldukça önemlidir.

 

·        DPS oynayacak adaylar için: En az 1 Power ve 1 Condition DPS karakteriniz olması gerekmektedir. Her Boss’a uygun farklı DPS alternatifleri gerektiği için Multi Class oynayabilmeniz önem arz etmektedir.

 

·        Healler oynayacak adaylar için: Temel göreviniz ekip üyelerini hayatta tutmak olduğu için oynayacağınız karakter önem arz etmektedir. Bu nedenle de en azından teorik bir bilgiye sahip olmalısınız. Bu bilgilere Boss’ların yazılı rehberlerini okuyarak ya da her boss’un mekanik videolarını önceden izleyerek erişebilirsiniz. Ne zaman Heal, CC, Stun Break, Condi Cleanse gibi elementleri kullanmanız gerektiğini bilmeniz hayat kurtarıcı olacaktır.

 

·        Tank ve Booner oynayacak adaylar için: Tankların temel görevi hem boss’un dikkatini kendi üzerine çekmek hem de takım arkadaşlarına gereken boon desteğini sağlamaktır. Ancak bunu yaparken boss’un saldırılarını ve hareketlerini biliyor ve tahmin edebiliyor olmanız gerekmektedir. Boss’un o anki saldırısına uygun olarak Aegis, Block, Evade gibi karakter özelliklerini etkili bir biçimde kullanarak saldırılardan sıyrılmanız gerekmektedir.
Youtube Kanalımız: **Youtube Link**
 
İletişim: Kill For Me